VIDEO | PSG “flakë”, Kilian Mbape është fenomenal!

PSG ka arritur të fitojë bindshëm në miqësoren ndaj Sidnej. Australianët nuk arritën në asnjë moment t’i bënin ballë klasit dhe cilësisë së kundërshtarit. Djemtë e Tuhel treguan edhe një herë se janë një ndër skuadrat më të mira në planet. Ndeshja përfundoi me rezultatin e pastër 3-0.

Edhe pse Nejmar nuk ishte në fushë, ishte Kilian Mbape, që merr situatën në dorë. Sulmuesi tregoi një nivel të jashtëzakonshëm, duke i treguar kundërshtarëve për Topin e Artë se ai është rritur dhe tani është pretendent. Dy gola u shënuan në pjesën e parë me të zakonshmit Mbape dhe Kavani. Në të dytën kishte kohë edhe për të riun Metehan Gyçly për të shënuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online