VIDEO | “Po frynte erë, nuk ka mundësi”, çfarë goli nga Useini!

0

Muhamed Useini u largua nga Flamurtari në muajin shkurt dhe u kthye në Maqedoni, ku veshi fanellën e Renovës. Ditën e djeshme mesfushori ka arritur të shënojë edhe golin e tretë për skuadrën e tij në triumfin 3-2 të regjistruar kundër Belasicës.

Useini nuk është nga ata që shënon shpesh, për këtë sezon ky ishte goli i tij i parë. Gjithsesi ai ishte i veçantë, pasi mesfushori e ka realizuar pas ekzekutimit të një goditjeje dënimi nga një distancë e konsiderueshme.

Eurogoli i Useinit ndaj Bellasicës

Eurogoli i Useinit ndaj Bellasicës RENOVA – BELLASICA 3:1(M. Useini 75')

Gepostet von infosport.mk am Donnerstag, 28. März 2019

Mesfushori e ka postuar golin edhe në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë as ngacmimet. Emiljano Musta i shkruan me shaka: “Po frynte erë, apo jo? S’e s’ka mundësi!”. Replikë e menjëhershme nga Useini: Rastësisht, i mbylla sytë”. Elbasanasi e vulos me një koment tjetër: “(Qesh) Më bëri çudi vëlla, prandaj. Po gjithsesi i more në qafë skuadrat në Maqedoni. Me këtë gol, gati kontratat”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online