Browsing Tag

Muhamed Useini

FIFA “zhbllokon” Useinin, Torasa e Flamurtari në gjyq

Flamurtarit i janë larguar disa futbollistë gjatë janarit, ndërkohë që  pati edhe nga ata që u larguan në shkurt. Mes tyre ishin mesfushori Muhamed Useini dhe sulmuesi Agustin Torasa. Problemet me pagesat i lodhën këto futbollistë, që e…

Useini lojtar i lirë, Flamurtarin e pret gjyqi i radhës

Flamurtari ka humbur edhe një titullar të rëndësishëm. Mesfushori Muhamed Useini e ka mbyllur bashkëpunimin me vlonjatët, pasi klubi nuk po i përgjigjej kërkesave të tij për t’i shlyer pagat e padhëna në muajt e fundit. Nisur nga kjo…