VIDEO | Milik “show”, çfarë perle kundër Romës!

Napoli po fiton 0-1 kundër Romës, teksa ndeshja është zhbllokuar shumë shpejt. Milik mori një top në zonë nga Verdi dhe sulmuesi dhuroi spektakël. Marrje e mirë e topit dhe më pas fluturimthi e deërgon topin në rrjetë.

Në fushë nga minuta e parë është edhe mbrojtësi i kombëtares sonë, Elseid Hysaj. Karlo Ancceloti kohët e fundit ka nisur t’i besojë më shumë shkodranit, që aktivizohet sa në të majtë të mbrojtjes, sa në të djathtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online