VIDEO: Makthe në San Siro, Frankfurti i jep goditjen e parë Interit

0

Interi ka marrë një goditje të rëndë që në fillim të ndeshjes kundër Frankfurtit në San Siro, sepse De Vrij bëri një gafë të rëndë dhe serbi Luka Joviç i mori kohën dhe topin, duke shënuar një gol mjaft të bukur.

Sulmuesi kërkohet nga gjithë klubet e mëdha dhe konfirmoi se ka klas (sot në stadium edhe vëzhgues të Barcelonës për të), ndërsa Interit tashmë i duhet patjetër fitore për të kaluar në turin e ardhshëm në Europa League.

Frankfurti, me 14 mijë tifozë me vete, që në minutën e dytë goditi traversën me Haller, ndërsa 3 minuta më pas gjeti edhe golin.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online