Browsing Tag

Jovic

Joviç shumë pranë Realit, e pohon drejtori i Ajntrahtit

Luka Joviç po bën një sezon të shkëlqyer në Bundesligën gjermane me skuadrën e Ajntraht Frankfurtin, por dhe në Europa League, ku ka arritur deri në gjysmëfinalet e këtij kompeticioni. Sulmuesi serb është një nga objektivat e Realit të…

Të gjithë të çmendur pas Joviç, Frankfurti i vë çmimin

Luka Joviç ka qenë surpriza më e madhe e këtij sezoni në Bundesligë. Sulmuesi serb ka shënuar 14 gola në 20 ndeshje dhe kryeson listën e golashënuesve të kampionatit gjerman. Kjo arritje e sulmuesit të Frankfurtit bëhet akoma më shumë…