VIDEO | Obamejang show, Arsenali përmbys në 15 minuta!

0

Arsenali zhgënjeu në takimin në vajtje kundër francezëve të Rene, ku u mund 3 –1. Megjithatë skuadra londineze është kujdesur që të shlyejë gabimin përpara tifozëve të tyre në “Emirates”.

“Topçinjve” i janë dashur vetëm 15 minuta për të shënuar dy gola e të përmbysur rezultatin e ndeshjes së parë. Protagonisti i takimit, padyshim Pier-Emerik Obamejang me një gol e një asist.

 

 

Skuadrës së Unai Emeri i duhet dhe një gol tjetër për të qenë me e qetë, pasi një gol i palës franceze do ta kthente situatën përmbys sërish.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.