VIDEO | Lajthitja e Milinkoviç-Saviç, godet kundërshtarin me shkelm

0

Sergej Milinkoviç-Saviç ka “tradhtuar” Lacion, teksa është ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen kundër Kievos së vendit të fundit. Mesfushori serb, në një duel me polakun Stepinski nuk i kanë mbajtur nervat.

Sulmuesi kundërshtar e mbajti fillimisht lojtarin e Lacios, ndërsa më pas edhe mori një ndërhyrje. Në fakt nuk ishte e rëndë dhe është për t’u habitur reagimi i Milinkoviç-Saviç, i cili e goditi kundërshtarin me shkelm. Arbitri ishte afër dhe e ndëshkoi me karton të kuq.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.