Surpriza e radhës nga Tare, një kapiten nga Premier Liga për Lacion

Sergej Milinkoviç-Saviç do të shitet nga Lacio me shumë mundësi dhe Igli Tare po kërkon zëvendësuesin…

Lotito konfirmon: “Milinkoviç-Saviç nuk e ndaloj dot këtë herë”

Presidenti i Lacios ka folur në lidhje me situatën e klubit të tij. Një ndër temat…

Junajtid sfidon PSG-në, akord me pasuesin e Pogba

Oferta e Juventusit prej 134 milionë eurosh për Pol Pogba po e detyron Mançester Junajtid të…

Milinkoviç-Saviç te PSG? Igli Tare sqaron situatën

PSG vazhdon të insistojë për Sergej Milinkoviç-Saviç. Leonardo ka gati 75 milionë euro për kartonin e…

Luis Alberto apo Milinkoviç-Saviç? Lacio zgjedh më të rëndësishmin

Luis Alberto dhe Sergej Milinkoviç-Saviç janë ndër lacialët më të kërkuar në merkato. Vështirë që Lotito…

Juve-Lacio takohen në Maltë, shumë pranë akordit për mesfushorin

Juventusi këtë merkato ka në plan të parë mesfushën. Sergej Milinkoviç-Saviç është kryefjala e momentit të…

Juventusi “peshkon” te PSG, Lacio pengesë për Milinkoviç-Saviç

Juventusi ka arritur akordin me Sergej Milinkoviç-Saviç, por problem mbetet marrëveshja me Lotiton. Presidenti i Lacios…

VIDEO | Lajthitja e Milinkoviç-Saviç, godet kundërshtarin me shkelm

Sergej Milinkoviç-Saviç ka “tradhtuar” Lacion, teksa është ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen kundër Kievos…

E bujshme: Milani pranë Milinkoviç-Saviç, sakrifikohet një talent

Milani është në pozita shumë të mira për të arritur një nga objektivat kryesorë sezonalë, që…

Epoka Marota nis me dy objektiva: Ikardi dhe… Kros

Xhusepe Marota është gati të bëjë goditjen e parë në merkato si drejtues i Interit. Administratori…

Inzagi i mat pulsin skuadrës, Milinkoviç-Saviç tregon problemet

Sergej Milinkoviç-Saviç ishte një ndër zbulimet e Serie A në sezonin e kaluar. 23-vjeçari shkëlqeu me…

Lotito: Vetëm dy klube kanë fituar më shumë, Imobile do bëjë diferencën tek Italia

Klaudio Lotito ka fituar çmimin “Premio Viareggio”, si nderim për menaxhimin e mirë të klubit dhe…

Skandali në Belgjikë, në Serbi përfshijnë edhe Igli Taren

Skandali i shpërthyer në Belgjikë mund të nxjerrë në dritë të tjera çështje dhe në një…

Rekord i epokës Lotito, Lacio gati për rinovimin e dy yjeve

Lacio rezistoi gjatë verës dhe arriti të mbajë Milinkoviç-Saviç në ekip. Drejtuesit e klubit po punojnë…

Sulm final për Milinkoviç-Saviç, menaxheri shfaqet në Paris

U duk sikur Lacio rezistoi dhe Milinkoviç-Saviç do të vazhdonte të qëndronte tek ekipi roman, por…

Milinkoviç-Saviç nuk paraqitet për vizitat mjekësore, agjenti sqaron gjithçka

Sergej Milinkoviç-Saviç është ndër lojtarët më të kërkuar në merkato dhe rreth tij ka pasur lajme…

Karta “Mendesh”, plani B i Juventusit për Milinkovic-Saviç

Sergej Milinkoviç-Saviç është një nga lojtarët më të kërkuar, por për serbin Lacio kërkon një shifër…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online