VIDEO | Harrojini çmimet “Oscar”, në internet plas ironia!

Në futboll, lojtarët që simulojnë janë të shumtë dhe shumë futbollistë “kryqëzohen” në rrjetet sociale për veprimet e tyre. Më i kritikuari, është Nejmar, por dhe emra si Heri Kejn dhe Mohamed Salah nuk mbeten pas.

Një video e postuar nga “90min” në faqen e tyre zyrtare në “Facebook”, ka plasur ironia pas çmimeve “Oscar”, duke thënë se aktorët e vërtetë janë disa futbollistë. Video e publikuar ka ironizuar jo pak me disa futbollistë: Për simulimet e tyre në fushën e lojës dhe për veshjet qesharake që zgjedhin në evenimente gala.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online