VIDEO | Guerrilsat me mesazh të koduar, koreografi spektakolare ndaj Skënderbeut

1

Partizani po luan në këto momente ndaj Skënderbeut në “Selman Stërmasi”. Nuk ka zhgënjyer tifozeria e kuqe që është në një numër të konsiderueshëm, por sërish nuk janë në pritshmëritë që ishin në fillim, ndoshta të trembur disi dhe nga kushtet atmosferike.

Nuk kishte si të mungonte dhe një koreografi e bukur e tifogrupit “Ultras Guerrilis”. Një ngacmim për Skënderbeun, pasi nën koreografin e gurëve të shahut shkruhet: “Torra që u bë mbret u kthye prapë në realitet”.

 

You might also like
1 Comment
  1. ujku says

    Si jeni o morrat e kuq?! Qajani hallin Torres qajani, po kupat i ka rrjesht. Edhe kete vit pijini lengun kampionatit. 🙂

Leave A Reply

Your email address will not be published.