VIDEO: Gafa e Çupo-Moting, me “slow motion” edhe më skandaloze

0

Erik Maksim Çupo-Moting është në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale, pasi sulmuesi i PSG-së bëri gafën më të rëndë të këtij sezoni deri më tani. Një top i cili po shkonte drejt rrjetës ndalohet në vijën fatale nga Moting, i cili i mohoi golin skuadrës së tij.

30-vjeçari bëri “mbrojtësin” për ekipin kundërshtar dhe ky veprim i tij është tallur shumë në rrjetet sociale, sidomos në “Twitter”, aty ku ka shpërthyer ironia dhe kritikat ndaj tij. Sot, video virale është bërë i njëjti rast, por me pamje të ngadalësuara, çka e bëjnë edhe më të pakuptueshëm veprimin e sulmuesit të PSG-së.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online