VIDEO | “Delfini” Zhordi Alba, në rrjetet sociale plas humori

Një natë më parë Barcelona mori një fitore të rëndësishme në Angli ndaj Mançester Junajtid me shifrat 0-1, duke u afruar me kalimin në gjysmëfinalet e Champions.

Gjithsesi, nuk ishte vetëm fitorja që bëri jehonë në media. Një simulim i Zhordi Albës, pas një përplasje me Eshli Jang, ka bërë që në rrjetet sociale të nisë humori. “Delfini” Alba shkruanin shumica e mediave në Angli.

Spanjolli pas një përplasje të vogël me Jang, hidhet menjëherë në tokë, por ndoshta mbrojtësi ka harruar që tashmë në Champions është futur dhe sistemi VAR…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online