Browsing Tag

Jordi Alba

Zhordi Alba tremb tifozët e Barçës: Ky është lajm fals!

Lajmi i përhapur që Zhordi Alba ka rinovuar kontratën me Barcelonën nuk është i vërtetë. Të paktën kështu shprehet mbrojtësi i majtë, të cilit i përfundon kontrata me Barcelonën në verën e vitit 2020. Presidenti Bartomeu u shpreh gjatë…

Plani i Juventusit, pasuesi i Alek Sandros gjendet te Barcelona

Juventusi planifikon gjithçka dhe objektivi i bardhezinjve është afrimi i një mbrojtësi të majtë. Marselo i Realit të Madridit është lakuar shumë në të shkuarën, por tashmë ka një tjetër emër dhe ai është Zhordi Alba. Futbollisti i…