VIDEO | Çfarë tersi Luiz Gustavo, autogoli është komik!

Luiz Gustavo është një lojtar me eksperiencë të jashtëzakonshme, ka fituar gjithçka në karrierë dhe ka luajtur 60 ndeshje në kupat e Europës.

Megjithatë, u desh të vinte ndeshja e 60-të që të shënonte autogolin e parë dhe çfarë autogoli!
Marseja luan sot në Frankfurt dhe që në 17 minutat e para pësoi dy gola, në një ndeshje pa vlerë në fakt, sepse francezët janë eliminuar.

Gustavo shënoi këtë super-autogol në minutën e 17-të…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online