VIDEO: Çfarë goli, Çekiçi vazhdon të jetë spektakolar në Slloveni

Endri Çekiçi duket në një formë të shkëlqyer. Pasi shënoi në dy ndeshje radhazi për skuadrën e Olimpija të Lubjanës, sulmuesi shqiptar ka gjetur sërish rrjetën. Në takimin përballë Mariborit në transfertë, Çekiçi shënoi golin e tretë për skuadrën e tij.

Pasi i vjedh kohën dhe topin mbrojtjes kundërshtare, 22-vjeçar avancon mirë drejt zonës dhe në hyrje të saj, lëshon një të djathtë të hidhur, duke shtangur portierin e Mariborit, që me gjithë përpjekjet e tij, nuk arriti te ai gol. Tre gola në tre ndeshje radhazi, Çekiçi duket në një moment të shkëlqyer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online