VIDEO | Start perfekt, Çekiçi nis sezonin e ri me një “silur”

Endri Çekiçi e ka nisur në mënyrë perfekte sezonin e ri me skuadrën e Olimpias së…

VIDEO | Gol i Çekiçit, pogradecari mund Partizanin e Beogradit

Endri Çekiçi i ka qenë protagonist i fitoren së Olimpias së Lubjanës ndaj Partizanit të Beogradit.…

VIDEO | Shkëndija tepër e fortë për sllovakët, gol spektakolar nga Ibraimi

Shkëndija ka fituar miqësoren ndaj Sllovakëve të Zhilinës me rezultatin 1 – 0. Golin për skuadrën…

VIDEO: Çfarë goli, Çekiçi vazhdon të jetë spektakolar në Slloveni

Endri Çekiçi duket në një formë të shkëlqyer. Pasi shënoi në dy ndeshje radhazi për skuadrën…

VIDEO | Ndeshje fantastike e Çekiçit, gol dhe asist në Slloveni

Endri Çekiçi nuk pati një fillim të lehtë të Olimpija e Lubjanës, por duket se durimi…

VIDEO | Çekiçi gjen golin e parë “slloven”, Zeneli nuk i ndahet asisteve

Endri Çekiçi ka shënuar golin e tij të parë në Slloveni me skuadrën e Olimpias së…

Minuta të plota për Çekiçin, një 19-vjeçar shqiptar shënon në Suedi

Endri Çekiçi është aktivizuar për 90 minuta të plota në takimin e sotëm midis Olimpias së…

VIDEO | Bardhi nderon Maqedoninë e Veriut, Belgjika njeh vetëm fitore

Belgjika e ka pasur të lehtë të marrë tri pikët në transfertën qipriote. Eden Hazard dhe…

Aventura e re në Slloveni, Çekiçi tregon ambiciet e tij

Endri Çekiçi është prezantuar sot te skuadra e Olimpija, që është kampione e Sllovenisë. Pas prezantimit,…

ZYRTARE | Dinamo Zabreb shet Çekiçin, pogradecari transferohet në Slloveni

Endri Çekiçi i ka dhënë fund aventurës me Dinamo Zagrebin dhe do të vazhdojë karrierën e…

Vazhdojnë ofertat për Tahirajn, tani e kërkojnë në Kroaci

Françesko Tahiraj ka qenë një ndër surprizat e këtij sezoni në kampionatin slloven. Mesfushori i krahut…

Vlerësimi i radhës për Tahirajn, vlonjati në formacionin e javës

Françesko Tahiraj luajti një ndeshje të shkëlqyer në fitoren 4 – 1 të skuadrës së tij…

VIDEO | Tahiraj i papërmbajtshëm, protagonist absolut në Slloveni

Françesko Tahiraj  po kalon një moment të shkëlqyer në Slloveni, ku aktivizohet me skuadrën e Aluminij.…

Kur ligjin e bëjnë futbollistët VIP: Sllovenia pushon trajnerin pa mbushur vitin!

Sllovenia ka pushuar nga puna trajnerin Tomazh Kavçiç, i cili paguan ecurinë dëshpëruese në Nations League,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online