Browsing Tag

Cekici

Aventura e re në Slloveni, Çekiçi tregon ambiciet e tij

Endri Çekiçi është prezantuar sot te skuadra e Olimpija, që është kampione e Sllovenisë. Pas prezantimit, sulmuesi shqiptar ka folur për faqen zyrtare të klubit. Ish-lojtari i Shpresave të Shqipërisë u shpreh shumë i lumtur që ka nënshkruar…

Dinamo e Zagrebit ndërron trajner, Çekiçi shpreson

Endri Çekiçi është një ndër lojtarët më të rëndësishëm te ekipi B i Dinamos së Zagrebit, por në ekipin e parë nuk ka luajtur asnjë minutë në kampionat këtë sezon, mbi të gjitha për shkak se trajneri Mario Cvitanoviç nuk e ka preferuar fare,…

Dëmtohet Çekiçi: Shpresoj të mos jetë diçka serioze

I pafat Endri Çekiçi, i cili dje pësoi një tërheqje dhe u detyrua të dilte që në pjesën e parë. Mesfushori i talentuar i Lokomotivës së Zagrebit është lojtari me më shumë eksperiencë që trajneri Alban Bushi ka në dispozicion, ndaj mungesa e…