Gol me peshë dhe kualifikim, Çekiçi protagonist në Europa League

Endri Çekiçi po kalon një moment të mirë te skuadra e Olimpija Ljubljanës. Sulmuesi shqiptar e…

Europa League | “Malore” për Çekiçin dhe Qosen, Bakaj me mision në Maltë

Legjionarët shqiptarë nëpër Europë do aktivizohen sot në ndeshjet e raundit të parë kualifikues të Europa…

VIDEO | Start perfekt, Çekiçi nis sezonin e ri me një “silur”

Endri Çekiçi e ka nisur në mënyrë perfekte sezonin e ri me skuadrën e Olimpias së…

VIDEO | Gol i Çekiçit, pogradecari mund Partizanin e Beogradit

Endri Çekiçi i ka qenë protagonist i fitoren së Olimpias së Lubjanës ndaj Partizanit të Beogradit.…

VIDEO | Çekiçi i pandalshëm, siguron tri pikët për Olimpian

Endri Çekiçi nuk po ndalet së shënuari në kampionatin slloven. Ditën e sotme futbollisti pogradecar i…

VIDEO: Çfarë momenti për Çekiçin, dopietë fantastike në Slloveni

Endri Çekiçi po kalon momentin e tij më të mirë në karrierë dhe te skuadra e…

VIDEO | Uzuni nuk i ndahet asisteve, Çekiçi ul ritmin në Slloveni

Ekipi ku luan Myrto Uzuni, Lokomotiva e Zagrebit u ndal sot në një barazim 1 –…

VIDEO: Çfarë goli, Çekiçi vazhdon të jetë spektakolar në Slloveni

Endri Çekiçi duket në një formë të shkëlqyer. Pasi shënoi në dy ndeshje radhazi për skuadrën…

VIDEO | Ndeshje fantastike e Çekiçit, gol dhe asist në Slloveni

Endri Çekiçi nuk pati një fillim të lehtë të Olimpija e Lubjanës, por duket se durimi…

VIDEO | Çekiçi gjen golin e parë “slloven”, Zeneli nuk i ndahet asisteve

Endri Çekiçi ka shënuar golin e tij të parë në Slloveni me skuadrën e Olimpias së…

Minuta të plota për Çekiçin, një 19-vjeçar shqiptar shënon në Suedi

Endri Çekiçi është aktivizuar për 90 minuta të plota në takimin e sotëm midis Olimpias së…

Aventura e re në Slloveni, Çekiçi tregon ambiciet e tij

Endri Çekiçi është prezantuar sot te skuadra e Olimpija, që është kampione e Sllovenisë. Pas prezantimit,…

Dinamo e Zagrebit ndërron trajner, Çekiçi shpreson

Endri Çekiçi është një ndër lojtarët më të rëndësishëm te ekipi B i Dinamos së Zagrebit,…

Skandali, Endri Çekiçi nuk mori vizën për në Irlandën e Veriut

Edhe një herë, del në dritë një problem që Shqipëria e vuan prej dekadash, por na…

Dëmtohet Çekiçi: Shpresoj të mos jetë diçka serioze

I pafat Endri Çekiçi, i cili dje pësoi një tërheqje dhe u detyrua të dilte që…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online