VIDEO | Brozoviç i pashpresë, Ronaldo “tallet” me mesfushorin e Interit

0

Kristiano Ronaldo edhe pse ka luajtur me qindra ndeshje dhe mund të krijohet ideja se portugezi është ngopur tashmë me futbollin, nuk është aspak kështu. Juventus dhe Inter “përplasën brinjët” ditën e sotme, me ndeshjen që përfundoi 1-1. Portugezi ishte autori i golit të bardhezinjve.

Përveç kësaj, diçka interesante është pikasur gjatë ndeshjes. Kristiano Ronaldo merr një pasim në mesfushë dhe përballë ka Brozoviç. Portugezi ekzekuton një finte, bën një lëvizje shmangëse e më pas kulmon me “no-look pass”. Brozoviç për pak momente është në kërkim të drejtimit, që mori sfera.


 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online