VIDEO | Befasohet Juventusi, 37-vjeçari Flokari përmbys rezultatin

0

Sulmuesi 37-vjeçar Serxho Flokari ka shënuar golin e përmbysjes në sfidën midis SPAL-it dhe Juventusit.

Kapiten i skuadrës nga Ferrara nuk fali pak metra larg portës së mbrojtur nga Perin. Me këtë rezultat Juventusi shtyn zyrtarizmin si kampion të Italisë, të paktën deri ndeshjen e nesërme, ku i duhet që Kievo t’i marrë të paktën një barazim Napolit.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.