VIDEO | Balaj njeriu gol, por nuk mjafton për Akhmatin

Ekipi i Akhmat Groznit ka zhvilluar sot miqësoren përballë ekipit korean të Suon Blluuings. Ndeshja është mbyllur me fitoren 2-1 për aziatikët, ndërsa Bekim Balaj ka shënuar golin e ekipit rus.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 2-0 për Suonin, ndërsa sulmuesi i kombëtares ka shkurtuar shifrat në minutën e 68-të. Shkodrani ka shfrytëzuar një kros të bukur dhe me kokë ka tundur rrjetën e portierit korean.

Pas një minute kundërshtarët kanë mbetur me një lojtar më pak, por Akhmati nuk ka arritur të gjejë golin e barazimit, duke e humbur këtë miqësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online