Roshi mungoi, një “ish” i Skëndërbeut protagonist te Grozni

Te skuadra ruse e Akhmat Groznit, aktivizohen momentalisht 2 futbollistë shqiptarë, Odise Roshi dhe Benard Berisha.…

Tetë muaj punë dhe durim, Roshi rikthehet në tapet

Odise Roshi është kthyer të luajë në një ndeshje zyrtare thuajse tetë muaj pas dëmtimit të…

VIDEO | Zhbllokohet Balaj, shënon dhe i jep një pikë Ahmat Groznit

Bekim Balaj më në fund është zhbllokuar në kampionat. Shkodrani ka shënuar me Ahmat Groznin ditën…

I rilinduri Balaj, tjetër gol për sulmuesin kuqezi

Bekim Balaj duket se është rikthyer në formën e tij më të mirë. Sulmues kuqezi ka…

VIDEO | Balaj njeriu gol, por nuk mjafton për Akhmatin

Ekipi i Akhmat Groznit ka zhvilluar sot miqësoren përballë ekipit korean të Suon Blluuings. Ndeshja është…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online