“Thyej kufijtë, realizo ëndrrat”, Interi prezanton fanellën e re

0

Interi ka prezantuar fanellën e re për sezonin 2019-2020 dhe kjo ndodh në një datë të veçantë, kur zikaltrit triumfonin në Champions League në vitin 2010 dhe realizonin tripletën. Zikaltrit kanë postuar një video në rrjetet sociale, ndërkohë që edhe fotot janë të shumta.

Modele të ndryshme kanë pozuar me fanellën e Interit, ndërkohë që bie në sy një risi në fanellë dhe janë shiritat e pjerrët në zonën ku reklamohet sponsori “Pirelli”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.