Ten Hag trajneri i ri i Bajernit? Bild zbulon gjithçka!

0

 

Erik Ten Hag mahniti të gjithë Europën me Ajaksin e tij këtë sezon, me trajnerin holandez që është kthyer në objektiv real për Bajernin e Mynihut.

Shumë zëra spekulonin se gjithçka ishte mbyllur dhe se Ten Hag do të merrte drejtimin e Bajernit në fundin e sezonit, por gazetari i Bild, Kristian Falk, sqaron gjithçka.

“Erik Ten Hag nuk do të largohet nga Ajaksi këtë verë për t’u bashkuar me Bajernin. Ai do të qëndrojë edhe këtë sezon në Holandë.”

Kristian Falk është gazetar i prestigjiozes Bild dhe mbulon ekipin e Bajernit, ku merr informata të brendshme nga klubi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.