Browsing Tag

Erik ten hag

Ten Hag trajneri i ri i Bajernit? Bild zbulon gjithçka!

Erik Ten Hag mahniti të gjithë Europën me Ajaksin e tij këtë sezon, me trajnerin holandez që është kthyer në objektiv real për Bajernin e Mynihut. Shumë zëra spekulonin se gjithçka ishte mbyllur dhe se Ten Hag do të merrte…

Erik Ten Hag i uritur: Luftojmë për më shumë!

Erik Ten Hag dhe Ajaksi i tij arritën ndoshta një ndër sukseset më të mëdha të kohëve të fundit për futbollin holandez në rang klubesh. Triumfi në “Santiago Bernabeu”, me shifrat 1-4 ndaj Realit të Madridit është diçka që do të mbahet mend…