Gulit: Sarri gaboi me këtë lëvizje, ky lojtar i Ajaksit më kujton Lampard

Mauricio Sarri ia doli të kualifikonte Çelsin në Champions për sezonin e ardhshëm dhe të dërgonte…

Fabregas akuzon Sarrin për nepotizëm: Atë lojtar e ka si djalin e tij

Çesk Fabregas ka lëshuar disa akuza shumë të forta ndaj ish-trajnerit të tij te Çelsi Mauricio…

Taktika e Sarrit dhe roli ndryshe i Kante: Ky është futbolli im, ja pse kam të drejtë

Mauricio Sarri është një nga zbulimet më të bukura të viteve të fundit në aspektin e…

Zhorzhinjo: E adhuroj futbollin anglez, ju tregoj një nga “fiksimet” e Sarrit

Zhorzhinjo ishte pranë kalimit te Mançester Siti, por në fund vendosi të ndjekë trajnerin Mauricio Sarri…

VIDEO | Dopio gafa e Tardelit, “transformon” Zhorzhinjon e Çelsit!

Marko Tardeli ka fituar Botërorin  e vitit 1982 me Italinë dhe mbahet mend për festimin e…

VIDEO | “Bëmë mama të të ngjaj”, kjo i shkon për shtat Zhorzhinjos

Zhorzhinjo e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën me Çelsin. Gol që në debutim…

Guardiola thumbon Zhorzhinjon: Mund të na tregonte me shpejt, nuk i drejtuam pistoletën në kokë

Mançester Siti përballet nesër me Çelsin e Sarrit për SuperKupën e Anglisë, njohur ndryshe dhe si…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online