VIDEO | “Bëmë mama të të ngjaj”, kjo i shkon për shtat Zhorzhinjos

Zhorzhinjo e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën me Çelsin. Gol që në debutim dhe 94% e pasimeve të sakta në ndeshjen e fituar përballë Hadërsfilldit. 26 vjeçari, i lindur në Brazil, por që mbron ngjyrat e Italisë, vendosi të ndiqte pas teknikun Sarri, duke refuzuar Mançester Sitin. Impakti i tij ka qenë pozitiv dhe gjithçka po ecën mbarë.

Mesfushori gjen gjithmonë kohë për të kryer stërvitje ekstra dhe preferon t’i zhvillojë brenda familjes. Konkretisht me nënën e tij, me të cilën ka një lidhje të fortë.

Në videon e mëposhtme, ata shfaqen duke bërë “palexho” midis tyre. Zhorzhinjo rrallë gabon në pasimet e tij dhe duke para “teknikën” e të ëmës, kuptohet se nga buron talenti i lojtarit të Çelsit…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online