Venger: Çfarë presioni kjo finale, sezoni i dështuar për humbësin

Kompania e njohur televizive “Bein Sports” ka mundur të mbledhë në një tavolinë Zhoze Murinjon dhe…

Në Francë përgatisin goditjen e bujshme, Venger pranë rikthimit në stol!

PSG është padyshim ekipi që po dominon tërësisht në Francë prej vitesh, me Lionin që ndoshta…

Venger: U detyrova të largohem! Ndeshja e fundit si funeral

Arsen Venger është rikthyer të flasë për ndarjen e tij nga ekipi i Arsenalit pas 22…

Arsen Venger i thotë “jo” PSG-së, zbulohet shkaku

Arsen Venger i ka habitur të gjithë: Ka refuzuar një ofertë konkrete nga presideti i PSG-së,…

Venger gati të ndërpresë pushimet, Sheiku i PSG-së i bën një ofertë të parefuzueshme

Arsen Venger prej më shumë se gjashtë muajsh është i papunë. Megjithatë, ofertat nuk kanë si…

Bajerni mendon për planin B, agjenti i Venger i pranishëm në “Allianz Arena”

Niko Kovaç nuk ka pasur një fillim ëndrrash në detyrën e re si trajneri i Bajern…

Venger paralajmëron rikthimin: Futbolli është si një drogë që e dua çdo fundjavë

Arsen Venger po shijon pushimet pas “mbretërimit”  22-vjeçar tek Arsenali. Në një intervistë për “Bild”, tekniku…

“Nejmar nuk i ka treguar arsyet pse e la Barcelonën”

Trajneri i Arsenalit, Arsen Venger, dyshon se Nejmar ka zgjedhur të lërë Barcelonën për PSG-në vetëm…

Venger: Humbasim një pasuri duke mos shitur Sançez. Dembele 150 milionë është absurditet

Arsenali duhet të shpenzojë 70 milionë paund për të zëvendësuar të sakrifikuarin Aleksis Sançez verën tjetër,…

Nga Lemar te Mbape, Venger “zbërthen” merkaton

Trajneri i Arsenalit, Arsen Venger, më në fund ka folur hapur për merkaton e verës që…

Venger: Ta nisim me këmbën e mbarë

Premier Liga do të startojë sezonin e ri sonte në mbrëmje me përballjen në “Emirates Stadium”…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online