Vasil Shkurtaj nuk ia del, Rroca nuk duket te Kukësi

Kukësi ka humbur dy ndeshjet e fundit me Luftëtarin dhe Skënderbeun, ndërkohë që përgatitet për sfidën…

Shkurtaj shqetëson Kukësin, çështja Rexhinaldo merr udhë

Kukësi po mendon për ndeshjen me Skënderbeun, ndërkohë që kjo javë ka pasur zhvillime të rëndësishme.…

Një vizitor special te Kukësi, Gjokën e shqetësojnë dy titullarë

Kukësi vijon me përgatitjet për ndeshjen e së shtunës me Tiranën. Trajneri Ernest Gjoka po mendon…

Shkurtaj sakrifikon, vihet që sot nën urdhrat e Cungut

Vasil Shkurtaj ishte shqetësimi i Armando Cungut pas ndeshjes me Kamzën. Sulmuesi qendror i ekipit kuksian…

Shkurtaj: Unë e Rexhinaldo plotësojmë njëri-tjetrin. Dëmtimi? Kam dhimbje

Vasil Shkurtaj, sulmuesi i Kukësit, shënoi golin e parë në kampionat me verilindorët. Por në një…

Doni fanellën e Vasil Shkurtajt? Duhet një “follow” dhe dy kushte të tjera

Vasil Shkurtaj te Luftëtari bëri mjaft mirë dhe normalisht që në Gjirokastër tifozët e duan shumë.…

Shkurtaj “nxjerr mjaltë nga goja”: Mirë u takofshim Luftëtar!

Vasil Shkurtaj u shit nga Luftëtari te Kukësi, ky synon fitimin e titullit kampion dhe një…

Prezantimi te Kukësi, Shkurtaj zbulon ëndrrën dhe pse pranoi ofertën

Vasil Shkurtaj ka nënshkruar me Kukësin, ndërkohë që sot edhe ka folur fjalët e para si…

Firmosin Shkurtaj e Rroca, Gjici paralajmëron rivalët me këtë deklaratë

Kukësi ka prezantuar ditën e sotme dy blerjet e para të merkatos së dimrit. Eduart Rroca…

Dita e firmës, Kukësi drejt goditjes së dytë

Eduart Rroca dhe Kukësi kanë arritur marrëveshjen prej kohësh, ndërkohë që sot pritet të mbyllet gjithçka…

Ofertat për “yjet” e Luftëtarit, gjirokastritët sqarojnë gjithçka

Luftëtari shpreson që pjesa e dytë të sezonit të jetë më e mirë, por nga ana…

Shkurtaj-Idrizaj, dyshja që zgjidh hallet e Superiores

Merkato ka nisur, edhe pse nga 1 janari klubet do të kenë të drejtën për të…

Shkurtaj, mungesa e Telushit dhe “orakulli” Muça, Gega i prerë: Jemi Partizani!

Skënder Gega ka dalë para mediave sot dhe ka folur gjerë e gjatë për Partizanin e…

Ofertë për Vasil Shkurtajn, çfarë skenari për transferimin!

Vasil Shkurtaj është shënuesi më i mirë i Luftëtarit këtë sezon dhe një nga lojtarët më…

Shkurtaj i shumëdëshiruar, 100 mijë euro dhe një… problem

Vasil Shkurtaj është një nga sulmuesit më të mirë të kampionatit tonë, ndërkohë që dëshira e…

Nga Elton Kale, te Vasil Shkurtaj: Armand Cungu vë pikat mbi “i”

Armando Cungu, trajneri i Kukësit, ka dalë sot para mediave dhe ka folur për ndeshjen e…

Titullin e sjellin golat, Partizani miliona për Shkurtajn

Vasil Shkurtaj ka shënuar deri më tani 5 gola në Superiore me fanellën e Luftëtarit dhe…

Shkurtaj: Dua të luaj jashtë, Abazaj e Bregu ishin ndryshe

Vasil Shkurtaj nuk arriti që të kthente një gol në fundin e ndeshjes, edhe pse kishte…

Dy rikthime te Luftëtari, Shkurtaj i vë notë Mezanit

Vasil Shkurtaj është shënuesi më i mirë i Luftëtarit. Deri më tani në kampionat ka arritur…

Shkurtaj: Luftëtari qëndron në elitë, nuk jam unë “ylli”

Vasil Shkurtaj ka shkuar në kuotën e pesë golave pas atyre që i shënoi një ditë…

Qetësohet Mezani, Shkurtaj gati për “finalen”

Luftëtari ka mundësinë të “hakmerret” ndaj Kastriotit për atë humbje që i shkaktoi në ndeshjen e…

Alarmohen te Luftëtari, të gjithë sytë nga Shkurtaj

Luftëtari u mposht nga Partizani dhe kështu mbetet në vendin e parafundit në tabelën e klasifikimit.…

Luftëtari mes Teutës e merkatos, pret edhe Shkurtajn

Sulmuesi shtatlartë pritet të zyrtarizohet si pjesë e skuadrës gjirokastrite. Së bashku me Nunjez do formojnë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online