Alarmohen te Luftëtari, të gjithë sytë nga Shkurtaj

Luftëtari u mposht nga Partizani dhe kështu mbetet në vendin e parafundit në tabelën e klasifikimit. Për të mos mjaftuar kjo, në ndeshjen me të kuqtë la fushën e blertë i dëmtuar sulmuesi kryesor Vasil Shkurtaj.

Kjo ndodhi në fillim të pjesës së dytë, kur sulmuesi i zëvendësua me Dungën. Mërzitja e vlonjatit u pa qartë dhe shpresohet që mos të ketë ndonjë tërheqje që ta lërë gjatë jashtë fushave të blerta.

Gatishmëria e Shkurtajt është e rëndësishme për trajnerin Mezani dhe ekipin. Ai është një nga lojtarët më të rëndësishëm të ekipit. Pritet që sulmuesi të kryejë kontrollet mjekësore dhe më pas do të mësohet shkalla e dëmtimit dhe koha e rikuperimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online