VIDEO | Djemtë e Shevçenkos fëlliqin Serbinë, Piatek nderon Poloninë

Kualifikueset e “Euro 2020” u rikthyen ditën e sotme. Në Grupin erdhi rezultati më i papritur.…

Roma gjen akordin me trajnerin e ri, miliarderi ukrainas pengesa e fundit

Bisedimet midis përfaqësuesve të Romës dhe trajnerit portugez Paolo Fonseka janë mbyllur me sukses. Palët kanë…

Ditë vendimtare për Besir Demirin, kolegët e konsiderojnë të larguar

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Besir Demiri, është shumë pranë largimit nga skuadra ukrainase e Mariupolit. Lojtari…

Tensionet “Ukrainë – Rusi”, rrezikohet transferta e Arsenalit

Tensionet e fundit ushtarake midis Ukrainës dhe Rusisë mund të bëhen shkak për anulimin e takimit…

Demiri shkëlqen në Ukrainë, asist dhe pjesë e formacionit të javës

Besir Demiri po kalon një moment shumë të mirë në kampionatin ukrainas. 24-vjeçari, i cili aktivizohet…

Ravaneli tregon vuajtjet në Kiev: Ishte tmerr, presidentin dhe rrogat nuk i “takuam” kurrë!

Fabricio Ravaneli i ka dhënë fund aventurës në Ukrainë me ekipin e Arsenal Kievit. Trajneri italian…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online