VIDEO | Talentet e Spanjës s’kanë të ndalur, sërish triumf në Europian

Pas triumfit të një muaji më parë në Europianin 21-vjeçarëve, Spanja korr një tjetër sukses duke…

Monçi fillon “bastisjet”, vjen mesfushori i Portos

Sevija ka filluar nje proces rindërtimi në krye të të cilit është vendosur drejtori i njohur…

Rrëfimi i Torres: Do jepja gjithçka të luaja edhe një herë me këtë lojtar!

Të premten, sulmuesi 35-vjeçar, Fernando Torres, deklaroi se ky ishte sezoni i tij i fundit si…

VIDEO | Grizman tashmë një legjendë e Atletikos, Fernando Torres i “hap krahun”

Antuan Grizman ka arritur të marrë statusin e një legjende te Atletiko e Madridit në harkun…

VIDEO | Torres i rikthehet golit, “gjahtar” dhe në Japoni

Amerika, Japonia apo Kina janë destianconet ku pjesa më e madhe e yjeve të futbollit botëror…

Fernando Torres nis të zbavitet, Iniesta mposhtet nga “Mesi japonez”

Fernando Torres po bën atë që di të bëjë më mirë: të shënojë gola me peshë…

Torres ende “thatë”, Iniesta feston suksesin e parë japonez

Sagan Tosu dhe Jubilo Iuata barazuan pa gola mesditën e sotme, në një ndeshje që u…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online