Nejmar apo Grizman? Suarez e shpreh qartë dëshirën e tij!

Nejmar apo Antuan Grizman? Kjo është dilema më e madhe e Barcelonës aktualisht, me katalanasit që…

Suarez: Disfata ndaj Liverpulit e rëndë, doja të zhdukesha!

Sulmuesi dhe ylli i Barcelonës, Luis Suarez, ka folur për Fox Sport para fillimit të Copa…

Konkurrencë për Albën dhe Suarez, Barcelona bën gati dy blerje

Zhordi Alba dhe Luis Suarez janë dy ndër lojtarët më të rëndësishëm të Barcelonës. Gjatë sezonit…

Ndryshime të mëdha te Barcelona, pesë lojtarë me valixhe në duar!

Fundi i këtij sezoni ishte një makth i vërtetë për Barcelonën, që ishte pretendent për të…

FOTO | “Dështakët” e La Liga-s, Suarez e Benzema kryesojnë listën!

Golashënuesi më i mirë i La Liga-s këtë sezon ishte një çmim i ditur prej kohësh,…

“U gëzova për eliminimin e Barcelonës vetëm për faj të Suárez”

Barcelona u eliminua bujshëm nga Champions League këtë javë, pas humbjes katastrofike 4-0 në Anfield ndaj…

Nuk ka fund tersi për Barçën, ylli i skuadrës mbyll sezonin

Barcelona ka konfirmuar se Luis Suarez do të mungojë për pjesën e mbetur të sezonit për…

Ironike! Suarez shënoi pas një viti në Champions, përballë të njëjtit portier

Luis Suarez shënoi golin e parë për Barcelonën në fitoren 3-0 përballë Liverpulit dhe pavarësisht se…

VIDEO: Perla e mbrëmjes, Suarez që tenton Rabona (pa sukses)

E kemi parasysh termin sportiv Rabona? Kur një lojtar tenton të krosojë me finte, për spektakël,…

VIDEO | Barcelona “vret” kampionatin, Diego Kosta ofendon turpshëm arbitrin

Barcelona ka mbyllur të gjitha diskutimet për titullin kampion me fitoren e sotme ndaj Atletiko Madrid.…

Drejtuesit e Barcelonës në “San Siro”, vëzhgohet pasuesi i Suarez

Përballja midis Interit dhe Ajntrahtit të Frankfurtit ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve elitare, ndër to…

Suarez dhe penalltia e falur: E shkela mbrojtësin, më prishi ekuilibrin

Barcelona e zhbllokoi sfidën kundër Lionit me një penallti mjaft të dyshimtë, sepse Luis Suarez u…

VIDEO | Penallti e turpshme e Barcelonës, Suarez ia hedh edhe VAR-it

Barcelona zhbllokoi ndeshjen ndaj Lionit me anë të një 11-metërshi të ekzekutuar me sukses nga Lionel…

VIDEO | “Mos më prek shëmtirë”, mediet spanjolle zbulojnë debatin në “El Clásico”

Rivaliteti midis Barcelonës dhe Real Madrid është krejt i veçantë në botën e futbollit. Na ka…

Tri vite i “mallkuar”, transfertat e Champions janë makthi i Luiz Suarez

Luis Suarez është prej gati një dekade pjesë e sulmuesve elitarë të futbollit europian. Uruguaiani njihet…

VIDEO | Barça rrezikon me rotacionet, Mesi ndryshon gjithçka

Barcelona iu afrua shumë një hapi fals ndaj modestëve të Leganesit, por në fund katalanasit rregulluan…

VIDEO | Barcelona vazhdon marshimin, diferenca me Atletikon shkon në +5

Barcelona ka arritur të dalë më tri pikë nga transferta ndaj Getafes. Kampionët në fuqi mundën…

Barça zbulon një talent në kupë, por dëmtohet Malkom

Janë luajtur sot pjesa më e madhe e ndeshjeve për 1/16-at e finaleve në Kupën e…

Suarez bën me dhimbje koke Valverden, por ka edhe rikthime

Luis Suarez ka pësuar një dëmtim në gjurin e tij të djathtë në ndeshjen e fundit…

Suarez i “tërheq veshin” Dembelesë: Të jesh futbollist është privilegj

Prej disa ditësh Usman Dembele është kthyer në një çështje te Barcelona. Sulmuesi anësor nuk po…

Statistikat, “dështaku” Ramos dhe rekordmeni Saurez

Pas “El Clasico”-s është koha për të parë bilancet. Normalisht që fjalët më të mira do…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online