Browsing Tag

Seria B

E bujshme, klubin italian e zbresin në Serie C!

Palermo zhvilloi një sezon shumë të mirë dhe nuk ia doli për 3 që të ngjitej direkt në Serie A. Ekipi sicilian e mbylli kampionatin në vend të tretë dhe do të luante ndeshjet play-off për një vend në elitën e futbollit italian, por kjo gjë…

Kryevepër e Leçes, Memushaj e Kumbulla në garë

Futbolli është gjithmonë magjik dhe surprizues. Ekipit të Leçes i mjaftonte një fitore në shtëpi përballë Specias për t’u ngjitur në Serinë A dhe ashtu ka ndodhur. Djemtë e Fabio Liveranit fituan 2-1 dhe u rikthyen në elitë pas 7 vitesh…

VIDEO | Vrioni e bën sefte, vjen goli i parë me Venecian

Xhakomo Vrioni ka shënuar golin e parë në Serinë B. Sulmuesi i Venecias dhe kombëtares shqiptare u zhbllokua kundër Foxhias në transfertë, ndërsa ky ishte takimi i shtatë që aktivizohet me ekipin e drejtuar nga Valter Zenga. 20-vjeçari…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online