Browsing Tag

Salcburg

Lacio ofron Berishën dhe “cash”, synohet talenti hungarez

Talenti hungarez i Red Bull, Salcburg, Dominik Soboslai është kthyer në një lojtar që po tërheq vëmendjen e shumë klubeve evropiane. Ndër të interesuarit bën pjesë dhe Lacio që ka ndërmend të bëjë një propozim interesant për lojtarin.…

Salcburgu mbas Berishës gati të shesë dhe talentin kroat

Skuadra austriake ka zhvilluar një sezon fantastik, që u mbyll me titullin kampion dhe arritjen deri në fazën gjysmëfinale të Europa League për herë të parë në historinë e klubit. Ecuria e mirë nuk kishte si të mos tërhiqte vëmendjen e…