I bëri “zbor” Torasa, mesfushori pranë kalimit te Borusia Dortmund

Futbollisti i Red Bull Salcburg, Diadie Samaseku, është shumë pranë kalimit te Borusia Dortmund. Sipas medies…

Lacio ofron Berishën dhe “cash”, synohet talenti hungarez

Talenti hungarez i Red Bull, Salcburg, Dominik Soboslai është kthyer në një lojtar që po tërheq…

Hysaj: Po përmirësohem me Ançelotin, do jepja gjithçka për një gol

Elseid Hysaj ka qenë përkrah Karlo Ançelotit në daljen për shtyp para takimit të nesërm ndaj…

VIDEO | Veton Berisha protagonist në Austri, Rapidi thyen Salcburgun

Skuadra e Red Bull Salcburg nuk ka konkurrencë prej më shumë se një dekade në kampionatin…

Ançeloti komenton shortin: Salcburgu skuadër e madhe, kanë fituar çdo ndeshje

Shorti  i goglave në Nion  të Zvicrës rezervoi një kundërshtar të vështirë në letër për Napolin…

Salcburgu i fiksuar pas shqiptarëve, ylli i radhës është qendërmbrojtësi Vallçi

Largim i Valon dhe Mërgim Berishës nga Red Bull Salcburg, bëri që numri i shqiptarëve në…

Zyrtare | Sevija mposht Liverpulin, firmos goleadori i Europa League

Sevija ka zyrtarizuar blerjen e sulmuesit të Red Bull Salcburg, Munas Dabur. Futbollisti arabo-izraelit do t’i…

Dështoi në Bundesligë, Salcburg i jep një tjetër mundësi shqiptarit

Disa prej jush mund ta njohin Mërgim Berishën. Disa vite më parë, sulmuesi me origjinë shqiptare…

Video | Tragjedi greke në Selanik, Salcburgu kryen vetëvrasje në dy minuta

Tre ekipet e fundit që presin biletën për në Champions janë Benfika, Crvena Zvezda dhe PSV.…

Salcburgu mbas Berishës gati të shesë dhe talentin kroat

Skuadra austriake ka zhvilluar një sezon fantastik, që u mbyll me titullin kampion dhe arritjen deri…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online