“Mane, mos e humb shansin! Shko te Reali i Madridit!”

Sadio Mane bëri një sezon super vjet, duke regjistruar shifrën më të lartë të golave gjatë…

VIDEO | Mane i papërmbajtshëm, Senegali prek çerekfinalen

Senegali vazhdon marshimin drejt trofeut të Kupës së Kombeve të Afrikës. Kombëtarja senegaleze siguroi biletën në…

Tjetër çmim për Ronaldon, vjen vlerësimi nga UEFA

Kristiano Ronaldo nuk ia doli të triumfonte në Champions për të katërtin vit rresht. Portugezi dhe…

Anglezët peticion për Mesin? Hakmerren tifozët e Barcelonës

Tifozët e Liverpulit nisën plotësimin e një peticioni para disa ditësh. Qëllimi është skualifikimi i Leo…

“Artileria e rëndë” e Klop: Mane-Salah-Firminjo, me rekord të çmendur në Angli

Liverpuli nuk pati probleme për të mposhtur në shtëpi Hadërsfilldin e rrëzuar nga kategoria. 5-0 fituan…

Zidan nuk heq dorë nga Mane, kërkesa e Liverpulit shtang Realin!

Reali i Madridit pritet të bëjë një merkato të shtrenjtë në verë. Zinedin Zidan është kthyer…

Mane kundër rrymës: “Play-station” është humbje kohe, s’kam luajtur kurrë!

Sadio Mane është një nga sulmuesit më në formë në botë për momentin. Senegalezi i Liverpulit…

Mane tregon klasin jashtë fushe, përgjigja e tij lë me gojë hapur gazetarin

Sadio Mane është padyshim lojtari më në formë te Liverpuli momentalisht, me senegalezin që shënoi edhe…

Dy golat ndaj Bajernit e kthejnë në mit, te Liverpuli askush si Mane

Liverpuli mori një triumf mjaft të rëndësishëm një natë më parë, teksa eleminoi Bajernin e Mynihut,…

Nojer: Bëmë shumë pak në sulm, ja si ma hodhi Mane

Manuel Nojer ka pranuar para gazetarëve se humbja ndaj Liverpulit ishte krejtësisht e merituar. Në fjalët…

Championsi u vjen në ndihmë, hajdutët befasojnë lojtarin e Liverpulit!

Tashmë është bërë zakon që hajdutët të grabisin shtëpitë e futbollistëve, kur këta të fundit ndodhen…

VIDEO | Rasti i humbur, tifozët kundër dhe shpërthimi në lot: Mane nuk përmbahet!

Senegali arriti një fitore të rëndësishme përballë Guinesë Ekuatoriale me rezultatin 0-1 në Kupën e Kombeve…

Shtohen “dhimbjet e kokës” për Klop, tjetër dëmtim në kampin e “The Reds”

Liverpuli po bën një fillim sezoni mjaft të mirë dhe ecuria e “The Reds”, sidomos në…

Video | Sadio Mane çon Nejmarin me “pushime”, UEFA i vlerëson driblimin fantastik

Sadio Mane është një ndër lojtarët më të spikatur të momentit. Sulmuesi nga Senegali njihet si…

Zbulimi i Mane: Prindërit donin të bëhesha mësues, por sot janë krenarë me mua

Sadio Mane është një nga futbollistët më të mirë të Liverpulit, por senegalezi 26-vjeçar mund të…

Milioneri Mane pastron banjën e xhamisë, video bën xhiron e botës

Një video që tregon futbollistin e Liverpulit, Sadio Mane, duke pastruar banjën dhe dushet e një…

Rrëfehet Mane: Klop na “ekzalton”, jam më i shpejtë se… Salah

Sadio Mane është një nga lojtarët më të rëndësishëm të Liverpulit dhe bashkë më Salah dhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online