Kukësi humbet edhe Rrumbullakun, dëmtim serioz për mbrojtësin

Kukësi u mund në Vlorë, ku nuk thyhej prej kohësh, ndërsa ka mbetur në kuotën e 1 pike në dy ndeshje.

Ndërkaq, një lajm tjetër i keq për verilindorët ishte dëmtimi i mbrojtësit Simon Rrumbullaku.

Titullari i krahut të majtë pësoi një dëmtim serioz në gju në fundin e ndeshjes dhe doli duke çaluar, ndërsa Kukësi luajti me një lojtar më pak në minutat e fundit të ndeshjes.

Sapo u mbyll takimi Rrumbullaku u shoqërua me ambulancë për në spitalin e Vlorës, për të mësuar shkallën e dëmtimit, si dhe për të qepur plagën e shkaktuar nga përplasja me një futbollist vlonjat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online