Buzëqesh Guardiola, Siti prezanton afrimin historik

Pep Guardiola mund të buzëqeshë lirisht. Trajneri spanjoll insistoi gjatë gjithë kësaj kohe për të patur…

Zyrtare | Atletiko “plaçkitet”, mesfushori largohet për 70 milionë euro

E ardhmja Rodri Hernandez është në Angli. Mesfushori nuk është më një lojtar i Atletiko Madrid.…

Mesfushori refuzon Bajernin, “dorëzohen” në Gjermani

Bajerni tentoi deri në fund të siguronte shërbimet e Rodrit, mesfushorit të Atletiko Madrid. Sipas raportimeve…

Dëshira e Guardiolës nuk përmbushet, Siti hedh sytë nga “fiksimi i vjetër”

Pep Guardiola dëshiron me patjetër shërbimet e Rodri. Gjithsesi, bashkimi me strategun spanjoll është në dyshim…

Bajerni e ka seriozisht, ofertë tunduese për mesfushorin spanjoll

Drejtuesit e Bajernit po punojnë në disa fronte për të përforcuar kontingjentin e Niko Kovaç. Objektivi…

Objektiv i përbashkët, Bajerni “stërkëmbës” Guardiolës

Uli Hënës ka premtuar një verë shumë aktive në merkato dhe tepër të zjarrtë për tifozët.…

Shkëmbim “yjesh”, Atletiko dhe Siti pregatisin lëvizjen e bujshme

Gabriel Zhezus është treguar efikas me Mançester Sitin sa e ka thirrur detyra. Megjithatë 22-vjeçari ka…

Ciklon largimesh, Atletiko humbet lojtarin e pestë!

Atletiko Madrid është kthye në një kantier tashmë, teksa largimet nga “Los Colchoneros” sa vijnë e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online