“Shqiptari” Tramexani, fjalë të mëdha dhe shumë emocione

Paolo Tramexani po shijon një sezon fantastik në Qipro. Ish-ndihmësi i Xhani De Biazit te kombëtarja…

Tramexani: Ja trajneri i duhur për Juven. Gatuzo? Kemi nevojë për njerëz realë si Rino

Paolo Tramexani po shijon një sezon shumë pozitiv në Qipro. Ish-ndihmësi i Xhani De Biazit te…

Hidhet shorti për “Euro2021”, kombëtarja kuqezi e femrave njeh rivalët

Shorti për kualifikueset e “Euro2021” për femrat është hedhur sot në Nion të Zvicrës dhe kombëtarja…

Ekskluzive | E ardhmja e Rexhinaldos në Qipro, nisin bisedimet

Skuadra e Kukësit ka shpenzuar më shumë se të gjitha skuadrat e tjera në Superiore dhe…

Skandal në Qipro, injeksionet e dyshimta po shkatërrojnë karrierën e futbollistëve

Shoqata Ndërkombëtare e Futbollistëve Profesionistë, “FIFPRO”, ka ngritur alarmin për një skandal tronditës që ndodh prej…

Kosova U18 një hap larg historisë, në finale të Europianit!

Kosova U18 është kualifikuar në finalen e Kampionatit Europian të Basketbollit. Në divizionin C dardanët do…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online