PSG-ja do të ketë sulmin që vlen 466 milionë euro

PSG-ja sivjet do të ketë sulmin më të kushtueshëm në histori. Teksa ka bërë realitet transferimin…

Ançeloti e pranon: PSG-ja është forcuar me Nejmarin

Përballjet me PSG-në do të jenë shumë të veçanta për trajnerin e Bajernit, Karlo Ançeloti, i…

Pas milionave për Nejmarin, PSG nis spastrimin

PSG shpenzoi 222 milionë euro vetëm për t’i rrëmbyer Barcelons Nejmarin, por presidenti Al-Kelaifi deklaroi se…

Nejmar e nis si pritej, gol e asist në debutim

Dita e shumëpritur e debutimit të Nejmarit me fanellën e PSG-së erdhi sot, në transfertën e…

Mbyllet telenovela, Nejmar debuton në fundjavë

Nejmar te PSG, transferim rekord, me një kleçkë: pagesa nuk ishte kryer ende dhe Barça refuzonte…

Tërmeti i dytë, Mbapé te PSG!

Kjo është anormale: PSG shpenzoi 222 milionë euro për t’i rrëmbyer Nejmarin Barcelons, duke tronditur futbollin…

Pa “gjysmë skuadre”, PSG nis mbarë kampionatin

Nejmar e ka nisur sezonin e ri në tribunë. Lojtari më i shtrenjtë në botë nuk…

Barça nuk e ndal luftën me Nejmarin dhe PSG-në

Nejmar ka ikur te PSG, Barça ka arkëtuar 222 milionë euro, por shifra absurde nuk ia…

Nejmar nis të “paguajë” PSG-në, tifozët “përpijnë” fanellat

Nejmar kushtoi 222 milionë euro dhe shifrën e pagoi vetë PSG, deklaroi pronari Al-Kelaifi dje: “Jemi…

Nejmar prezantohet: Nuk jam te PSG për paratë

Nejmar është prezantuar sot si futbollisti më i ri i PSG-së, një rekord botëror prej 222…

Merr fund, Barça paguhet për Nejmarin

Tashmë është zgjidhur edhe problemi i vogël i pagesës së 222 milionë eurove: Nejmar është zyrtarisht…

UEFA mesazh PSG-së: Rikupero urgjentisht milionat e shpenzuar për Nejmarin!

222 milionë euro, një çmenduri: PSG habit botën e futbollit dhe tregon se tashmë kemi hyrë…

Nejmar, në Paris javën e ardhshme

Bëri bujë dje një sherr i Nejmarit në stërvitjen e Barcelonës në Amerikë, ku braziliani u…

Nejmar gjen marrëveshjen me PSG-në

Çdo ditë e më shumë Nejmar duket drejt transferimit në Paris, edhe pse realisht as ai…

Nejmar-Barça, gjithnjë e më larg

Barcelona duket se po dorëzohet dhe Nejmar këtë verë mund të shkojë te PSG. Presidenti i…

Çmenduria, PSG gati të paguajë 222 milionë për Nejmarin!

Spanjollja Marca ka dalë me një lajm të pabesueshëm sot, duke raportuar se PSG është gati…

“Verrati, i burgosur i Emirit”

Marko Verrati dëshiron Barcelonën, Barça dëshiron Verratin, në mes… PSG. Transferimi i përfolur i mesfushorit italian…

PSG trondit futbollin, 135 milionë për Mbapenë

Futbolli është çmendur, zyrtarisht. Kilian Mbapè, talenti i madh i Monakos, ka bërë të nisë një…

100 milionë për Verratin, Barça trondit tregun

PSG është mësuar këto vitet e fundit të blejë çdo futbollist që dëshiron, natyrisht përveç Ronaldos…

“Bomba” e PSG-së, marrëveshje me Obamejang

Një ndër sulmuesit më të kërkuar në tregun botëror, Pier-Emerik Obamejang, është praktikisht një lojtar i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online