Mbyllet telenovela, Nejmar debuton në fundjavë

Nejmar te PSG, transferim rekord, me një kleçkë: pagesa nuk ishte kryer ende dhe Barça refuzonte të niste lejekalimin ndërkombëtar.

Gjithsesi, tashmë gjithçka ka marrë fund, sepse Federata Franceze ka konfirmuar se Barça është paguar.

Kjo ka bërë që edhe klubi katalan të kompletojë procedurat dhe tashmë Nejmar është 100% “francez”, që do të thotë se do të debutojë këtë fundjavë në kampionat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online