PSG trondit futbollin, 135 milionë për Mbapenë

0

Futbolli është çmendur, zyrtarisht. Kilian Mbapè, talenti i madh i Monakos, ka bërë të nisë një ankand i çmendur dhe duket se tashmë nuk ka më rekord që të rezistojë më shumë se një sezon.

Bejl e Pogba? Qindarka, sepse tashmë PSG ka ofruar 135 milionë euro për yllin e ri të futbollit botëror.

Kështu raportojnë mediat franceze dhe ato angleze, ndërsa në Spanjë janë të bindur se do të vijë kundërsulmi i Realit.

Monako fërkon duart, futbolli bëhet gjithnjë e më absurd: pak klube blejnë gjithçka e shumë klube rrezikojnë falimentimin.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online