Browsing Tag

Portland Trail Blazers

VIDEO | Stephen Curry makineri, përmbys i vetëm Blazers

Golden State Warriors janë në rrugë të mbarë drejt finales së madhe, teksa kanë mposhtur edhe në ndeshjen e dytë Portland Trail Blazers. Një ndeshje mjaft e luftuar, që përfundoi me rezultatin e ngushtë 114-111. Miqtë e nisën më mirë dhe në…

VIDEO | Leonard nderon Raptors, Nuggets rikthen baraspeshën

Toronto Raptors dhe Denver Nuggets kanë triumfuar në ndeshjet e katërta dhe kanë vendosur balancën. Kanadezët ia dolën të mposhtnin Philadelphia 76ers me rezultatin 96-101, kurse Nuggets thyen Portland Trail Blazers 112-116. Kështu do të…

VIDEO | Giannis përmbys Celtics, CJ McCollum përbindësh

Milwaukee Bucks dhe Portland Trail Blazers kanë marrë kryesimin në serinë e gjysmëfinaleve të Konferencave në NBA. Giannis Antetokounmpo ishte i papërmbajtshëm në ndeshjen e tretë, teksa regjistroi 32 pikë, 8 asiste dhe 13 topa të…

VIDEO | Blazers i kundërpërgjigjet Nuggets, McCollum heroi

Portland Trail Blazers ka vendosur baraspeshën me Denver Nuggets, pasi ka fituar me rezultatin 90-97. Miqtë e nisën mirë takimin e dytë, duke arritur të krijojnë një diferencë prej 15 pikësh pas dy periodave të para. Reagimi i Nuggets në…

VIDEO | Super Jokiç thyen edhe Blazers, hakmerren 76ers

Toronto Raptors është thyer në takimin e dytë me Philadelphia 76ers. Rezultati i përgjithshëm i takimit ishte 89-94. Miqtë e nisën më mirë ndeshjen dhe në dy periodat e para realizuan 13 pikë më shumë. Kanadezët u munduan ta përmbysnin…

“Oh Zot, ia doli!”, kjo video po çmend rrjetin në SHBA!

Amerikanët duan sportet me përplasje, apo ato që emocionet i kanë më të shpeshta. Futbolli nuk hyn tek më të preferuarit për ta. Pas basketbollit janë të dashuruar. Nuk kanë arsye të mos jenë nëse sheh spektaklin që ofrohet në NBA.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online