Browsing Tag

Perisic

VIDEO: Tre pikë të lehta, Interi kthehet i treti

Interi ka bërë detyrën në San Siro kundër Kievos së dobët, duke fituar 2-0, në një ndeshje që realisht mund ta fitonte shumë më thellë. Përballë një rivali të rënë nga kategoria dhe me shumë të rinj në ekip, Interi nuk u sforcua shumë…

Sezoni zhgënjyes i Perishiç, tek Interi e vënë në shitje

Sezoni aktual ka qenë tepër zhgënjyes për sulmuesin kroat Ivan Perishiç. 29-vjeçari ka shënuar vetëm tre gola në Serie A, ndërkohë dhe numri i asisteve është gjithashtu shumë zhgënjyes vetëm dy të tillë. Në verën e 2017-ës, Zhoze Murinjo…

Murinjo i fiksuar pas Perisiçit, një shqiptar në mes…

Verën e shkuar Zhoze Murinjo ishte gati të bënte një çmenduri financiare për të sjellë te Mançester Junajtid sulmuesin e Interit Ivan Perisiç, por kinezët e Suning e cilësuan lojtarin të pashitshëm. Tani, një vit më vonë, kroati qëndron…

Perishiç te Junajtid, pritet zyrtarizimi

Mançester Junajtid është pranë zyrtarizimit të blerjes së mesfushorit të Interit, Ivan Perishiç. Mesfushori kroat ka kohë që kërkon largimin dhe ka gjetur marrëveshjen me klubin anglez, por Interi nuk lëvizte nga çmimi i vendosur, 55…

Perishiç-Junajtid, Interi kërkon Marsial në këmbim

Mançester Junajtid vazhdon ndjekjen e Ivan Perishiç. Pas dy ofertave të para prej 36 dhe 39 milionë sterlinash te refuzuara me Interin që kërkon 48 milionë, "Djajtë e Kuq" po bëhen gati për ofertën e rradhës. Mirëpo, drejtuesit zikaltër…

Luftë e hapur Perishiç-Inter, kroati dëshiron të largohet

Deri më 30 qershor Interi bëri të pamundurën për të shitur disa lojtarë, për të regulluar bilancet, ndërsa tani vëmendja është vetëm te përforcimet. Megjithatë, klubi zikaltër duhet të bëjë llogaritë me kroatin Ivan Perishiç, i cili…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online