Perishiç-Junajtid, Interi kërkon Marsial në këmbim

0

Mançester Junajtid vazhdon ndjekjen e Ivan Perishiç. Pas dy ofertave të para prej 36 dhe 39 milionë sterlinash te refuzuara me Interin që kërkon 48 milionë, “Djajtë e Kuq” po bëhen gati për ofertën e rradhës.

Mirëpo, drejtuesit zikaltër kanë propozuar marrjen në huazim të Antoni Marsial, për zhbllokimin e negociatave.

Megjithatë, vështirë se fituesit e Europa Ligës do të lënë francezin të largohet pas transferimit të Runit dhe dëmtimit e mundësive të pakta të mbajtjes së Zllatan Ibrahimoviç.

Veç kësaj nuk përjashtohet mundësia qe Interi ta mbajë Perishiçin, gjë që u tha dhe nga Sabatini dje, edhe pse lojtari e dëshiron shumë largimin.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online