Hulk dhe Oskar “mbretërojnë” në Kinë, Karrasko e Gaitan gati për “vetëvrasje”

Kampionati kinez ka dhe një javë për të luajtur, por verdiktet duket se janë mbyllur që…

Paulinjo e ka shëtitje në Kinë, mesfushori “shpërthen” në gola dhe asiste

Transferta e Paulinjos në kampionatin kinez pas vetëm një viti në Spanjë te Barcelona, çuditi shumë…

Barcelonën e shpëton… Paulinjo!

E çuditshme: këtë verë pas shitjes së Nejmarit tifozët e Barcelonës u ndien të nëpërkëmbur dhe…

Paulinjo te Barcelona, hije skandali mbi Bartomeun

Hosep Maria Bartomeu ka korrur suksese të mëdha te Barcelona, por nga ana tjetër ka pasur…

Barcelona blen më në fund, por nuk është Kutinjo

Dembele, Kutinjo? Jo, asnjëri prej tyre, të paktën për momentin. Barcelona ka zyrtarizuar sot blerjen e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online