Boka nuk përmbahet, pas Vidalit kërkon edhe mesfushorin e Milanit

Boka Zhuniors po përgatitet për një merkato të madhe në verë. Synimi i presidentit Angeliçi është…

“Po erdhe tek Atalanta, të dhuroj numrin 10”, ftesa origjinale e Papu Gomez për yllin e… Bajernit!

Atalanta është një nga ekipet më të mirë të 3-4 viteve të fundit në Serie A.…

VIDEO | Kapiteni i Atalantës zbavitet me gruan: Je më e mirë se shumë lojtarë!

Atalanta e mbylli vitin 2018 në mënyrën më të mirë të mundshme, duke fituar përballë Sasuolos…

Gjoba dhe paralajmërime, e pëson Spaleti i Interit

Dënim me gjobë dhe paralajmërim për trajnerin e Interit. Mbas humbjes me Sasuolon, Spaleti ka ofenduar…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online