Browsing Tag

Papu Gomez

Gjoba dhe paralajmërime, e pëson Spaleti i Interit

Dënim me gjobë dhe paralajmërim për trajnerin e Interit. Mbas humbjes me Sasuolon, Spaleti ka ofenduar arbitrin Mariani dhe gjykata sportive e ka dënuar me 10 mijë euro gjobë, duke e cilësuar veprimin e trajnerit si “shprehje të rëndë…