VIDEO | Kapiteni i Atalantës zbavitet me gruan: Je më e mirë se shumë lojtarë!

0

Atalanta e mbylli vitin 2018 në mënyrën më të mirë të mundshme, duke fituar përballë Sasuolos në transfertë me rezultatin 2-6. Djemtë e Gasperinit renditën në vendin e tetë me 28 pikë, katër më pak se Lacion e vendit të katërt.

Ekipi ku aktivizohen dhe Etrit Berisha me Berat Gjimshitin është sulmi më i mirë në kampionat me një gol më shumë të shënuar se Juventusi, ndërsa kualifikimi në Champions është ëndrra e madhe e ekipit bergamask.

Kapiteni Papu Gomez po shijon pushimet me familjen e tij, ndërsa ka postuar në rrjetet sociale një video zbavitëse. Ai shihet duke u zbavitur me nje top futbolli me gruan e tij, Linda Raf. Kjo e fundit duke se zotëron një teknikë të mirë, sidomos në goditjet me kokë.

Diçka e tillë është vlerësuar nga kapiteni argjentinas i Atalantës, i cili ka komentuar në videon e postuar: “Je më e mirë se shumë të tjerë.”

 

View this post on Instagram

 

@linda.raff mejor que muchos … ???? . ?? ? ??

A post shared by ?ll?ll? Papu Gomez ?ll?ll? (@papugomez_official) on

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.