Karvajo vesh “kostumin e ri”, zyrtarisht i futet trajningut

Portugezi nis rrugëtimin e ri

Një muaj kohë për 50 milionë euro, UEFA i jep ultimatum klubit francez

Ndershmëria financiare po shndërrohet në një problem të madh jo vetëm për klubet, që bëjnë shpenzime…

Legjenda argjentinase pranë stolit të Marsejës

Rudi Garsia është pranë largimit nga Olimpiku i Marsejes. Ish trajneri i Romës nuk ka bindur…

Fiton këmbëngulja e presidentit, Baloteli me ekip të ri

U duk se kalimi tek ekipi i Nicës do të sillte qetësimin dhe rikthimin e Mario…

Përplasje mes tifozëve të Marsejës dhe Lacios, ka të plagosur

Olimpiku i Marsejës pret Lacion sonte në “Stade Velodrome”, në kuadër së sfidës së grupeve të…

Romanisti Garsia: Shumë të pavërteta për shkarkimin tim. Unë te Lacio? Kurrë!

Me datë 25 nëntor, Olimpiku i Marsejës do të presë Lacion në një përballje të zjarrtë…

Roma pranon ofertën, 30 milionë euro largojnë holandezin

Olimpik Marseja është e interesuar për një mesfushor dhe Kevin Strotman është objektivi kryesor. Mesfushori holandez…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online