Sarri: Frikë për Kante, Zhiru do e marr në konsideratë

Ngolo Kante ka një problem në gju dhe është në dyshim të madh për prezencën e…

Tronditet Çelsi, humbet liderin për finalen ndaj Arsenalit!

Mauricio Sarri ka marrë një lajm të keq përpara finales së Ligës së Europës kundër Arsenalit.…

Piketohen dy emra “big”, PSG nis ofensivën

PSG është e etur për të bërë mirë në Europë dhe për të shkuar sa më…

“Vafsh në ferr, ia ke idenë çfarë thua?!”, Sarri tërbon tifozët

Tifozët e Çelsit e kanë humbur durimin me Mauricio Sarrin. Sa herë që trajneri italian bën…

Duel për 100-milionëshin Kieza, çfarë gare edhe për Kante!

Federiko Kieza është lojtari i shumëkërkuar në merkato. Sulmuesi italian i Fiorentinës ndiqet nga klubet më…

Hazard: Higuain “vrasës” brenda zonës. Siti? Ata topin, ne u shënojmë dy gola!

Çelsi fitoi në fundjavë kundër Hadërsfilldit me rezultatin 5-0 dhe Eden Hazard ishte autori i një…

Taktika e Sarrit dhe roli ndryshe i Kante: Ky është futbolli im, ja pse kam të drejtë

Mauricio Sarri është një nga zbulimet më të bukura të viteve të fundit në aspektin e…

Perfekti Kante, David Luiz dhe Uillian i gjejnë një defekt: Nuk paguan kurrë!

Ngolo Kante është një futbollist i mrekullueshëm. “Milingona” e mesfushës së Çelsit nuk ndalet kurrë. Vrapime…

Batuta e vitit, Lineker: Si ka mundësi që Kante…

Ngolo Kante njihet si një futbollist mjaft popullor. Francezi edhe kur nuk është në fushë, di…

Fantastiku Kante lumturon tifozët, pranon ftesën e tyre për të darkuar së bashku

Ngolo Kante është një idhull i tifozëve të Çelsit, por jo vetëm. 27-vjeçari francez është një…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online